Duyuru Forum Yönetim Kadromuz Dahil Tüm Modlarımız Ve Paylasım Yapan Üyelerimizin Dikkatine

[™ßy-_Rmx™]

уαşαмαк ιçιη уαℓναямα∂ıк öℓмєк ιçιη уαℓναямαуız
Yönetici
Kurucu
Katılım
29 Kas 2020
Mesajlar
20,592
Tepki puanı
802
Puanları
113
Konum
İstanbul
1<<< Yetkili Kadromuz Ve Moderatörler En Az Günde Bir Siteye Girmeli Ve Site İçinde Aktif Olarak Bulunmalı

2<<< Moderatörler Yetkili Oldukları Bölümlerde Yazılanları Açılan Konuları Takip Etmeli Düzeltilmesi Gereken Linkleri Veya Eklenmiş Fotoları Düzenlemeli Gayri Ahlaki Bir Şey Gördüklerinde Kendileri Müdahale Edebiliyorlarsa Etmeliler Edemiyorlarsa Bir Üst Yöneticiye Durumu İletmelidirler..

3<<< Forum Sitesi Yetkilileri Olarak Üyelere Kin Gütme Gibi Bir Hakka Sahip Değiliz. Böyle Bir Davranıs Yetkimiz Ne Olursa Olsun Yetkilerimizin Alınması Ve Bir Daha Aday Aynı Yetkilerin Verilmemesi İçin Geçerli Bir Sebeptir.

4<<< Forum Yetkimiz Ne Olursa Olsun Bizleri Eleştiren Üyeler Olabilir. Üyelerimizin Bu Tarz Sikayet İle İlgili Bölüme Actıkları Forum Görevleriizi Kötüye Kullandıgımız Haksızlıklar Yaptığımız Ters Cevap Verdiigimiz Vs Gibi Görüslerini İfade Eden Konuları Yönetim Olarak Konusulmadan Asla Forumdan Silinemez Ve Üst Düzey Yöneticilere Bilgi Verilmeden Forumdan Kaldırılamaz Üyelerin Yöneticiler Ve Moderatörler Hakkındaki Şikayet Ve Görüşlerini İlgili Bölümde İfade Etme Hakları Vardır. Hakaret Yada Saygısızlık Ve Seviyesizlik Olmadığı Sürece Kimsenin Düşüncesini Söyleme Özgürlüğünü Kısıtlayamayız.Bu Bağlamda Forum Yöneticileri Ve Moderatörleri Olarak Hakaret,Saygısızlık Veya Seviyesizlik Dışında Her Eleştiriye Açık Olmalıdırlar.. Hakaret,Saygısızlık Yada Seviyesizlik Ve Sitede Huzur Bozan Herkez Forumdan Banlanır

5<<< Site Yetkilileri Ve Moderatörler Hiçbir Sebeple Nicklerinin Sifrelerini Bir Başkasına Veremezler..! Bu Kişiler 1.Dereceden Yakınları (Anne Baba Kardeş Kuzen Yeğen Vs...) Bile Olsa Kabul Edilemeyecek Bir Davranıştır. Herhangi Bir Sorun Yaşandığında Da Böyle Bir Bahane Kabul Edilmeyecektir Ve Moderatörlükleri Ve Tüm Yetkileri Geri Alınacaktır.

6<<< Moderatörler Müdahalede Zorluk Çektikleri Konularda Diğer Moderatörlerden Veya Bir Üst Yöneticilerden Yardım İsteyebilirler.

7<<< Forumda Kurucular Harici En Yüksek Yetkili Olan Başkan Ve Adminler Tarafından Kabul Edilen Kararlar Gereği - Siteye Zarar Vereceğine Kanaat Getirilirse - Moderatörün / Moderatörlerin Görevine Bir Açıklama Yapılmadan Son Verilebilir.

8<<< Moderator / Moderatörler Forumda Bulunan Tüm Bölümlere / Kendi Bölümlerine Sürekli Paylasım Yaparak Aktif Tutmak Zorundadır. Bölümlerini Canlandırmak İçin Atılan Her Adımdan Moderatörler Bizzat Sorumludurlar.

9<<< Moderatörler Kendi Bölümlerinde Kuralları Çiğneyen Üye Olursa Öncelikle Kendileri Uyarmalı Eğer Kuralları Çiğnemekte Israr Ederse Durumu Bir Üst Yöneticiye Bildirmelidirler.

10<<< Moderatörler Veya Yetkili Gruplar Kesinlikle Üyelere Forum Yönetimi İçin Gerekli Olan Veya Yardım Amaçlı Hariç Özel Mesaj Atamazlar.Pm Yi Farklı Amaç İçin Kullanan Yetkililer Ve Üyeler Tesbit Edildiği An Haber Verilmeksizin Yetkileri Alınıp Forum Sitemizden Banlanıp Uzaklastırılır..

11<<< Forum Yöneticileri / Moderatörler Yetkileri Verildikleri Andan İtibaren Bu Kuralları / Üyelerimiz İse Üye Oldukları Andan İtibaren Bu Kuralları Kabul Etmiş Sayılırlar..
 

By MaVi

Uzun yolculuklar tek bir adımla başlar.
Yönetici
Başkan
Poster Of Month
Katılım
4 Ara 2020
Mesajlar
6,649
Tepki puanı
916
Puanları
113
Konum
İzmir
Bilgilendirme ve Paylasım icin Tesekkürler
 

Liebefee13

Başka birisi olmaya çalışmak kendinizi harcamaktır
Yönetici
Başkan
Katılım
2 Ara 2020
Mesajlar
15,340
Tepki puanı
1,504
Puanları
113
Konum
Avrupa
bilgi için teşekkürler
 

YLDZ

Olduğu gıbıdır hayat. Sandığın gibi değil.
Yönetici
Admin
Katılım
2 Ara 2020
Mesajlar
8,910
Tepki puanı
1,277
Puanları
113
Konum
İstanbul
Bilgi ve açıklamalar için tesekkürler.
 
Üst Alt