Konu Çözüldü Merhabalar Arkadaslar Radyo İstegim Olacaktı Mümkünse

**nurnurum**

Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
Merhaba flatcast terapi emektarları sayın yönetim ekibi sizlerden bir radyo istegim olacaktı eger mümkünse yukarda duyuru bölümünüzde sitenizde yapılan isteklerde kural istenmedigi yazıyor umarım beni kırmazsınız şimdiden tüm emekleriniz için tşk ederim emege gecenlere istemiz oldugum radyo indexini siz secebilirsiniz radyo boyutu 1000x650 olursa sevinirim radyo ismi Müzikal-Esinti-fm olursa sevinirim

[™ßy-_Rmx™]

уαşαмαк ιçιη уαℓναямα∂ıк öℓмєк ιçιη уαℓναямαуız
Yönetici
Kurucu
Merhabalar **nurnurum** Nur Hanım tabikide sizi kırmayacagız isteginizle ben ilgilenecegim radyonuz yarın hazır olacaktır saygılar

Not: yukarıda duyuruda yazdıgımız gibi sitemizde asla kural yoktur gönüllü yapılan işlerde kural olmaz bizim görüşümüz bu yönde diger forum sitelerini bilemeyiz

[™ßy-_Rmx™]

уαşαмαк ιçιη уαℓναямα∂ıк öℓмєк ιçιη уαℓναямαуız
Yönetici
Kurucu
Merhaba flatcast terapi emektarları sayın yönetim ekibi sizlerden bir radyo istegim olacaktı eger mümkünse yukarda duyuru bölümünüzde sitenizde yapılan isteklerde kural istenmedigi yazıyor umarım beni kırmazsınız şimdiden tüm emekleriniz için tşk ederim emege gecenlere istemiz oldugum radyo indexini siz secebilirsiniz radyo boyutu 1000x650 olursa sevinirim radyo ismi Müzikal-Esinti-fm olursa sevinirim
**nurnurum** Nur Hanım radyonuz kurulmus olup radyonuzun bilgileri size özel mesaj ile dosya halinde gönderilmiştir radyonuzu güzel günlerde kullanmanızı temenni ederim güzel dostluklarınız olsun inasllah

YLDZ

Olduğu gıbıdır hayat. Sandığın gibi değil.
Yönetici
Admin
Emeklerine sağlık,
Hayırlı olsun radyonuz keyifli yayınlar dilerim

**nurnurum**

Yeni Üyemiz
Yeni Üyemiz
**nurnurum** Nur Hanım radyonuz kurulmus olup radyonuzun bilgileri size özel mesaj ile dosya halinde gönderilmiştir radyonuzu güzel günlerde kullanmanızı temenni ederim güzel dostluklarınız olsun inasllah
sizlere teşekkürü bir borç bilirim emeklerinize saglık bende sitenizi arkadaşlarıma ve dostlarıma tavsiye edecegim bundan şüğpheniz olmasın saygılar tüm emek veren herkeze

By MaVi

Uzun yolculuklar tek bir adımla başlar.
Yönetici
Başkan
Poster Of Month
Emeklerin için tesekkür01

Ask_ı Lal

Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.
Yönetici
Başkan
Paylaşım için teşekkürler.

Üst Alt