• Flatcast Terapi Destek Forumu,Flatcast Yardım Destek Sitesi Forum Sitemiz Yeni Kurulmuş Olup Mevcut Kadromuz İle Flatcast Dostlarına Destek Amaçlı Kurulmuştur Flatcast Tema,Flatcast İndex,Flatcast Dj Hareketli İsim,Flatcast Radyo Kurulumu,Flatcast Hakkında Canlı Destek,İsteklerinizde,Sitemiz Tarafından ''MEVCUT FLATCAST PAYLAŞIMI YAPAN DİGER FORUMLAR GİBİ YAPACAGINIZ HİÇBİR İSTEKTE SİTE ÜYELERİMİZDEN KESİNLİKLE VE ASLA SİTEMİZDE KURAL SARTI İSTENMEDEN YAPILMAKTADIR SİZ DEGERLİ FLATCAST DOSTLARIMIZA VE ÜYELERİMİZE EN İYİ HİZMETİ VERMEYİ HEDEFLİYORUZ VE GÖNÜLLÜ KADROMUZLA DESTEK OLMAK İSTİYORUZ [ Zaten Gönüllü Olarak Bu Paylaşımları Yapıyorsak Üyelere Forumumuzun Belli Kuralı Var Demek Yanlış Ve Mantıksız Olur Diye Düşünüyoruz Siz Flatcast Dostlarımız Olarak Sitemize Üye Olarak Bize Destek Ola Bilir Ve Forum Sitemizin İmkanlarından Faydalana Bilirsiniz ]

Duyuru Sitemizde Aktif Paylaşım Yapan Arkadaslara Ve Üyelerimize Duyuru

"[email protected]"

HepaynI MaSaL “Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…
Yönetici
Kurucu
Bencede Bilinmesi Gerekiyo Tüm Yük Bilen Arkadaslara Kalması Doqru Deqil Ve Yer Yer bizlerde Pc de Olamıyoruz O Yüzden Yönetimde Olan Arkadaslar Bu konuları Biliyorsa İslerimizden Dolayı Birimiz Burda Olmasakta Birimiz Burada Oluruz Ve Mutlaka Bu Konuda Dostlarımıza Yardımcı Oluruz Hem Forum Sitemiz Faal Özelliqini Yitirmez Hemde Bu Konular Sürekli Konularda Bilqili Olan Arkadaslara Yük Olarak Kalmaz Diye Düsünüyorum

İndex,Radyo Kurma,E-Kart,Tema,İsim Yazma Konularını Öqenmek isteyen Arkadaslara Bu Konularda Derslerde Ben Yardımcı Olacaqım Arkadaslar Öqrenmek isteyen Arkadaslar Benimle iletisime Gecebilirler Sırasıyla Herkeze Bu Konularda Yardımcı Olacaqım... Sayqılarımla

Ders Konularımız

1: E-Kart Yapımı

2: Radyo Kurma

3:Hareketli Dj İsmi Yazma

4:Tema Yapımı

5:İndex ve Kodlama

YLDZ

Olduğu gıbıdır hayat. Sandığın gibi değil.
Yönetici
Admin
Bilgilendirme ve paylaşım için teşekkürler

Asi_Bayram

ÜzünTümDén Zévk aLanLaRa , MuTLuLuGum GiiRSiin !ツ
Süper Mod
qüzel paylasım adına emeqine saqlık kardesim forum37forum33 bilgilendirme icin

[™ßy-_Rmx™]

уαşαмαк ιçιη уαℓναямα∂ıк öℓмєк ιçιη уαℓναямαуız
Yönetici
Kurucu
Poster Of Month